Hakkımızda

 

Bol çeşit uygun fiyat

 

     Bölgemizde faaliyet gösteren inşaat firmaları ve müteahhitlerin en çok tercih ettiği çalışma ve iş ortaklarından olan Efes Yapı, sağladığı kaliteli ürün ve hizmet anlayışının yanı sıra uygulamış olduğu uygun fiyat politikasıyla da ayrıca bireysel tüketicilere de özel imkanlar sunmaktadır. Toptan fiyatına perakende satış yapan Efes Yapı, böylece ev yaptıran ve yaptırmayı düşünenlerin bütçelerine ayrıca bir katkı sağlamaktadır.

 

Tercih edilen kuruluş

 

     12 yıldır bölgede faaliyet gösteren Efes Yapı, Akdeniz, İç Anadolu, Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da 1000'e yakın bayisiyle hizmet vermektedir. Olşturduğu bayi ağıyla hem müteahhitlere, hem de toptancılara ve perakende müşterisine ulaşan Efes Yapı, bölgede faaliyet gösteren emsal firmalardan daha fazla ürün çeşidi ve marka seçeneği sunarak, neden en çok tercih edilen kuruluş olduğunu ispatlamıştır.

 

Seçkin ürün yelpazesiyle her ihtiyaca cevap veriyoruz

 

     EFES YAPI, sektöründe lider markaların seçkin ürün çeşitleriyle, çok geniş bir kitleye kaliteli bir hizmet anlayışıyla h,zmet vermektedir. Akdeniz'den Doğu Anadolu'ya kadar bir çok ilde bayileri vasıtasıyla müşterilerine ulaşan EFES YAPI, sağladığı güven ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde bölgesel pazarda lider firma olma özelliğini sürdürmektedir.

 

     EFES YAPI, aynı zamanda müteahhitlere ve inşaat firmalarına yönelik toptan satışlarıyla yeni oluşan yapıların modern bir görünüme kavuşmasında önemli bir rol oynamaktadır. Firmalara sağladığı uygun fiyat, bol çeşit ve kaliteli ürün seçeneklerini aynı zamanda bireysel tüketiciler için de aynı anlayışla uygulayan Efes Yapı, showroom'undan direkt satış imkanı sunmaktadır.